fbpx

Meeskond

Rehvikeskus on ettevõte, mis tegeleb sõiduautode hoolduse, remondi ning rehvitöödega. Turul on tegutsetud juba üle kümne aasta. Meeskonda kuuluvad oma ala professionaalid, kes hindavad oma töös kõrget kvaliteeti, püüdes alati leida parimaid lahendusi. 

Lukksepp Tanel töötab ettevõttes juba kaksteist aastat ning on olnud siin algusest peale. Võib julgelt öelda, et oma tööstaažilt on ta juba veteran. Töökojas on ta kõigi ametite meister. Huvi autode vastu on kaasas käinud teismeeast saati ning teekond automaailma kasvas välja hobist. Õppinud on ta aga hoopiski metsandust. Kõige enam hindab Tanel ettevõtte puhul stabiilsust vaatamata muutlikele aegadele ja majanduslikule olukorrale maailmas. Olenemata asjaoludest on töötasu alati õigel ajal pangakontol. Oluline on ka siinkohal märkida, et palk ise on üsnagi konkurentsivõimeline. Siin austatakse tehtud tööd ja märgatakse pingutusi. Seega kui on soovi ja tahet end tõestada, ei jää see ka tähelepanuta. Raskemad hooajatööd on igal juhul ka lisatasuga tasustatud, nii ka nädalavahetustel töötamine. Samuti väärtustab Tanel, et siin töötades jääb tal aega tegeleda oma hobiga.  

Lukksepp Ardo on värskeim liige, kes on ettevõttes olnud veidi alla kahe aasta. Erinevalt Tanelist on Ardo lukksepaks õppinud Tallinna Tööstushariduskeskuses. Ardo väärtustab mõistlikku juhtimist ning paindlikkust, mida siin pakutakse. Kui on vaja kuhugi minna või vaba päev võtta, siis see võimalus kindlasti antakse.  

Lukksepp Hilmar on ettevõttes aastast 2012. Otsus siia tööle tulla oli igati õige ja õnnetoov. 

Rehvitehnik Mati liitus kollektiiviga 2015. aasta kevadel. Esmalt kutsuti teda üheks laupäevaks appi, kuid mees näitas end oma ala tõelise asjatundjana ning talle pakuti täiskohaga tööd. Ühest laupäevast sai seitse aastat ning mees ei ole pidanud oma otsust kahetsema. 

Rehvitehnik Krister  liitus kollektiiviga 2016. aasta sügisel pärast seda, kui endine kolleeg Mati kutsus ta uude kohta vestlusele ning mille tulemusel ta siiani Rehvikeskuses töötab ning on töökohaga väga rahul.

Rehvitehnik Heigo ei olnud rahul oma eelmise töökohaga ning oli uutele väljakutsetele avatud. Erinevalt oma kolleegidest tuli ta end ise Rehvikeskusesse pakkuma. Kuna mehel on selles vallas muljetavaldav 20-aastane kogemus, siis töölevõtmisega probleeme ei tekkinud. Rehvikeskuses töötab ta juba seitsmendat aastat. Siin väärtustab ta enim puhtust ja kaasaegseid töötingimusi. Puhtust jälgitakse siin tõesti väga rangelt ja see on kollektiivne vastutus. Samuti üritatakse ajaga kaasas käia ning pakkuda oma töötajatele parimaid kaasaegseid tingimusi. Tegevjuht Rene on tugevalt seda usku, et nende valdkonnas on ääretult oluline kasutada tänapäeva tipptasemel seadmeid, mis tagavad töö efektiivsuse ning ühtlasi lubavad töötajatel teostada töid kiiremini ning mugavalt, lihtsustades oluliselt kogu protsessi. Rehvikeskuses on olemas kõik vajalikud seadmed ning võimekus teostada töid efektiivselt ning kvaliteetselt.  

Meeskond võib justkui ühest suust öelda, et Rehvikeskus on üles ehitatud lugupidamisele nii üksteise kui ka teineteise töö vastu. Siin hoitakse tugevalt omavahelisi suhteid, väärtustatakse vastastikust abi ja tihedat meeskonnatööd. Enim hinnatakse stabiilsust ning kaasaegseid töötingimusi